Drevené eurookná

Eurookná sú skvelou voľbou ako z pohľadu dizajnového, tak aj z pohľadu ich jedinečných vlastností, ktorými disponujú.

Naše drevené eurookná spĺňajú tie najprísnejšie normy a zaručia vám kvalitu, na ktorú sa môžete bez obáv spoľahnúť dlhé desaťročia.

Prečo si vybrať práve drevené eurookná?

 
Pri rekonštrukcii svojho domu či bytu premýšľa množstvo ľudí nad tým, či pri výbere siahnuť po cenovo dostupnejších plastových oknách, alebo po drevených eurooknách. Je síce pravdou, že plastové okná sú lacnejšie, no ich životnosť je niekoľkonásobne nižšia, a neporovnateľné sú aj vlastnosti týchto dvoch variant. 


Výhody eurookien

 
Vyrobené sú z prírodného materiálu

Eurookná sú vyrobené z dreva, ktoré je jednoducho nezameniteľným materiálom s jedinečnými vlastnosťami. Navyše, takéto okná sú aj podstatne ekologickejšie. Pri našich oknách si môžete vybrať z troch druhov drevín, a to smrek, meranti a dub. 

Životnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Drevené eurookná sú vďaka svojmu materiálu oveľa trvácnejšie, ako okná vyrobené z plastu. Pri správnej údržbe tak máte istotu, že vám vydržia dlhé desiatky rokov. 

Vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti

Jednou z nesporných výhod eurookien sú aj ich nadštandardné tepelno-izolačné vlastnosti. Keďže ide o prírodný materiál, váš príbytok bude voľne „dýchať“, no zároveň ostávajú zachované vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti. 

Jedinečná regulácia vlhkosti

Keďže drevo je „živým organizmom“, vlhkosť v miestnosti reguluje tak, že ju dokáže nielen prijať, ale aj odovzdať späť. Máte tak istotu, že vo vašom príbytku sa budú plesne vytvárať neporovnateľne menej, ako pri PVC oknách.

Ušetríte aj na energiách

Drevené eurookná sú síce finančne nákladnejšie, avšak ide o dlhodobú investíciu, ktorá sa vám niekoľkonásobne vráti – okrem iného aj na energiách. Vo všeobecnosti platí, že čím väčšiu hrúbku profilu si zvolíte, tým bude vaša dlhodobá úspora na energiách vyššia. 

Výborná zvuková izolácia

Túto vlastnosť oceníte predovšetkým vtedy, ak bývate v hlučnejšom prostredí. Drevené eurookná totiž disponujú vynikajúcimi zvukovo-izolačnými vlastnosťami, vďaka ktorým vás už hluk z okolia nebude rušiť. Okrem hluku z vonkajšieho prostredia však výborne tlmia aj vnútorné ozveny.

Vôňa a energia prírody

Drevené eurookná sú skvelou voľbou aj pre všetkých milovníkov prírody. Drevo automaticky dodá akémukoľvek priestoru „teplo“ a jedinečnú energiu, ktorej nemôže konkurovať žiaden iný materiál.


Eurookná – cena, ide o dobrú investíciu?

 
Keďže je počiatočná investícia do drevených eurookien vyššia, ľudia ich kúpu, prirodzene, zvažujú a premýšľajú, či sa im táto investícia oplatí. 

Odpoveďou však je, že určite áno. Eurookná majú totiž nielen neporovnateľne lepšie vlastnosti ako PVC okná, ale taktiež ich životnosť je pri správnej starostlivosti a údržbe omnoho vyššia. Zabúdať nesmieme ani na ich vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, vďaka ktorým môžete ušetriť nemalé finančné prostriedky na minutých energiách. 

Rada na záver

 
Konečný výber okien do vášho príbytku bude vždy len na vás. Drevené eurookná sú ale určite vždy skvelou voľbou, ktorá z dlhodobého hľadiska pomôže nielen vašej peňaženke, ale zdravšou klímou a vynikajúcimi vlastnosťami aj priestoru, v ktorom trávite väčšinu svojho času. Ak nad eurooknami premýšľate, kontaktujte nás a radi vám poradíme s výberom. V prípade vášho záujmu vám tiež pripravíme individuálnu cenovú ponuku „šitú“ na mieru presne vám, podľa vašich požiadaviek. 

Radi vás privítame aj v našej pobočke v Košiciach na Južnej triede 78. 

zľava 30%
len do 31.júla