Renovácia okien

Renovácia okien pomocou renovačného systému Pullex . Urobte zo starého nové – nevzhľadné, popraskané nátery na oknách a dverách patria minulosti… 

Pullex Renovier-Grund a Pullex Fenster-Lasur, renovačný systém spoločnosti ADLER na zvetrané okná a dvere s tenkovrstvovou a   silnovrstvovou lazúrou. Týmto systémom môžete bez veľkej námahy dodať svojim oknám, dverám alebo okeniciam nový lesk.

Ako na to

Vyberte si požadovaný farebný odtieň, aký má mať daný predmet po renovácii. Farebné vzorkovníky ADLER vám tu rýchlo uľahčia výber farebného odtieňa lazúry. Vy vyhľadáte len výsledný farebný odtieň, tónovací systém ADLER navrhne vhodný farebný odtieň základného náteru.

Tip od profesionálov

Opadávajúce poškodené nátery u hrubovrstvých lazúr odstráňte pasom oceľového plechu s ostrou hranou. Zvyšky farieb a ošedivenú drevenú hmotu obrúsite najlepšie brúsnym papierom zrnitosti 60. Ostré hrany zaobliť. Potom sa celý okenný rám dobrúsi zrnitosťou 120. Odstráňte z dreva prach a nečistoty.

Teraz môžete okno impregnovať renovačným základným náterom Pullex Renovier-Grund. Silne savé drevené diely môžete natrieť druhýkrát “mokrým na mokrý”. Po najmenej 12  hodinách schnutia sa vykoná prvý náter lazúrou na okná Pullex Fenster-Lasur.
Používajte k tomu lakovací štetec s krátkymi, tuhými štetinami-dosiahnete tak pekného vzhľadu lazúry. Po cca 6 hodinách schnutia sa vykoná druhý náter lazúrou na okná Pullex Fenster-Lasur. Pre pastelové príp. krycie renovácie okien odporúčame pre optimálny výsledok druhý vrchný náter produktom Pullex Color.

Využite aj vy rokmi osvedčený renovačný systém Pullex, ktorý sa postará, aby sa zašedivené okná a dvere opäť zaskveli v novom lesku. Kvalita ADLER Vám zaručuje perfektn ú ochranu a krásu po mnoho rokov.

 

Pullex Renovier-Grund

Krycia pigmentovaná ochranná impregnácia na drevo určená pre sanáciu silno zvetralých povrchových úprav v exteriéri. Pullex Renovier-Grund okrem impregnovania aj egalizuje a zosvetľuje drevený povrch. Ako rozpúšťadlo sú použité bezaromatické lakové benzíny, vďaka ktorým je bez zápachu.

Pullex Fenster-Lasur

Renovačná bezaromatická lazúra s obsahom rozpúšťadiel na báze vysokocenných alkydových živíc pre domácich remeselníkov a remeselné použitie. Špeciálne pigmenty a UV filter zaručujú dlhodobú ochranu voči poveternostným vplyvom. Neobsahuje biocídy, v spojení s Pullex Renovier-Grund 50236 ff chráni pred zamodraním (B), proti drevokazným hubám (P) a voči napadnutiu hmyzom (Iv). Skladba náterov Pullex Renovier ponúka komfortnú aplikáciu a technickú spoľahlivosť.

Pozrite si film – renovácia okien:

http://www.adler.sk/sk/servis-poradenstvo/adler-tv/renovacia-okien-58/

Zaujal vas naš článok? Veríme, že sa vám rovnako bude páčiť aj naša práca. Presvedčte sa na vlastnej koži.

zľava 30%
len do 31.júla