Rolovacia garážová brána

Každá garáž si vyžaduje svoju garážovú bránu, ktorá vytvorí maximálne bezpečie pre Váš majetok vo forme auta či iných vecí, ktoré v tomto priestore skladujete. Niektoré garáže však majú špecifické rozmery, a preto do nich nemožno umiestniť každý typ garážových brán. Najmä v prípade, ak je ich strop príliš nízky.

Vtedy sú najideálnejšou voľbou rolovacie garážové brány. Tie sú na rozdiel od tých sekcionálnych zložené z veľkého množstva malých lamiel, ktoré sa pri otvorení brány zrolujú do malého spratného valca. Nevyžadujú si teda žiaden priestor na strope, keďže sa naň po otvorení nepresúvajú tak ako brány sekcionálne. Ich riešenie sa preto odporúča pre garáží, ktorých hendikepom je príliš nízky strop. Pri otváraní rolovacích brán sa nemusíte báť hluku tak, ako to možno bývalo minulosti a rýchleho opotrebovania lamiel.

Automatický pohon pre praktické a pohodlné otváranie vašej brány

Ak uprednostňujete praktické a zároveň pohodlné riešenia, je určite vhodné zvoliť si k svojej bráne aj automatický pohon. Pohony garážových bránspojené s diaľkovým ovládačom, a preto stačí pri príchode domov stlačiť len jedno tlačidlo. Brána sa vám otvorí sama bez toho, aby ste museli vychádzať z auta. K takémuto pohonu si môžete doobjednať aj mechanickú poistku slúžiacu ako bezpečnostný prvok chrániaci pred úmyselným vniknutím do vašej garáže či vypáčením garážovej brány.

Cena garážovej brány

Cena za garážovú bránu nie je nikde určená fixne, keďže každé jedno riešenie je individuálne. Závisí však od viacerých faktorov rozmerov brány, voľbe konkrétneho materiálu a farby, či systému otvárania. Samozrejme, menej zaplatíte za bránu otváranú mechanicky ako za tú otvárateľnú automatikou. Avšak líšia sa aj ceny jednotlivých pohonov. Cenu za bránu vám bez problémov a bez dlhého čakania vypracuje predajca na základe veľkosti stavebného otvoru a vašich špecifikácií.

Zaujal vas naš článok? Veríme, že sa vám rovnako bude páčiť aj naša práca. Presvedčte sa na vlastnej koži.

zľava 30%
len do 31.júla